+48 607-994-111 / +48 607-994-155 biuro@mk-meble.com.pl

Meble na wymiar Nowy Targ

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu zabudowy kuchennej, łazienkowej, sypialnianej, biurowej, a także do wszystkich innych pomieszczeń, które wymagają aranżacji na wymiar. Stwarza to możliwość idealnego dopasowania mebli do specyfiki pomieszczenia, a przede wszystkim – potrzeb i oczekiwań jego użytkowników. Dzięki temu starannie zaprojektowane meble stanowią doskonałe połączenie estetyki i funkcjonalności, a wysoka jakość materiałów, z których są wykonywane, gwarantuje ich trwałość.

Solidne i funkcjonalne meble na wymiar – Nowy Targ

Od wielu lat działamy na terenie Małopolski, dostarczając naszym klientom meble wysokiej jakości. Wspieramy zarówno w wyposażaniu zupełnie nowych domów i mieszkań, jak i tych po remoncie. Doposażenie umeblowanej przestrzeni również nie stanowi dla nas żadnego problemu. Podejmujemy się bowiem wszystkich aranżacyjnych wyzwań, które traktujemy jako możliwość rozwoju. W zależności od konkretnego zlecenia realizujemy zamówienia na pojemne komody, szafy, szafki czy całe zabudowy. Korzystamy wyłącznie z wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości, gwarantujących stabilność oraz trwałość wyposażenia. Każde zamówienie realizowane jest z uwzględnieniem preferowanej przez klienta stylistyki – wykonujemy zarówno minimalistyczne i nowoczesne meble, jak i stylizowane na konkretny styl wnętrzarski. Możliwość maksymalnej personalizacji to aspekt, który przesądza o tym, że tak chętnie wybierane są meble na wymiar. Nowy Targ to jedno z miast, w którym można skorzystać z naszej oferty. 

Meble na wymiar – Nowy Targ. Propozycje do każdego wnętrza

Do wszystkich klientów podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół podczas realizacji zamówienia. Na naszej stronie można zapoznać się ze stale poszerzającym się portfolio, które jest tego najlepszym potwierdzeniem. Zwracamy bowiem szczególną uwagę na połączenie funkcjonalności z wysokimi walorami estetycznymi. Ponadto, specjalizujemy się również w meblowaniu niewielkich pomieszczeń, biorąc pod uwagę ich specyfikę, wynikającą z małego metrażu, jak na przykład ograniczona powierzchnia użytkowa, wielofunkcyjność pomieszczenia czy duża liczba skosów. Wykonane przez nas meble wyglądają stylowo, nie zabierając przy tym zbyt dużo cennego wolnego miejsca.

Meble na wymiar – Nowy Targ. Co wykonujemy?

Podczas realizacji każdego zamówienia dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć estetyczne oraz solidne meble na wymiar. Nowy Targ to miasto, w którym działamy od wielu lat, oferując klientom szeroki wybór wyposażenia do wszystkich wnętrz. W zależności od potrzeb tworzymy produkty do przestrzeni mieszkalnych oraz biurowych. Nasi eksperci specjalizują się w projektowaniu i wykonywaniu:

  • zabudowy kuchennej, łazienkowej i biurowej,
  • szaf,
  • regałów,
  • szafek,
  • stołów,
  • komód,
  • biurek,
  • półek,
  • stelaży do łóżek.

Meble na wymiar – Nowy Targ. Dlaczego warto się na nie zdecydować?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie zrealizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Z dbałością o każdy detal, przy użyciu starannie wyselekcjonowanych materiałów, wykazujących bezpośredni wpływ na wysoką jakość produktów wykonujemy meble na wymiar. Nowy Targ to miasto, którego mieszkańcy mogą zlecić usługę wykonania spersonalizowanych mebli i cieszyć się wyjątkowymi rozwiązaniami, bez konieczności korzystania z propozycji masowych produkcji. W ramach usługi zapewniamy wykonanie wszelkich niezbędnych pomiarów, fachową poradę oraz wiele nietuzinkowych inspiracji. Angażujemy Państwa w każdy etap realizacji, począwszy od pomysłu na zagospodarowanie konkretnego wnętrza, a skończywszy na detalach związanych z montażem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym stale aktualizowanym portfolio, zawierającym zdjęcia poszczególnych realizacji, wśród których znajdują się meble kuchenne, meble pokojowe, szafy i zabudowy, meble łazienkowe oraz biurowe. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Wspólnie stworzymy piękne i funkcjonalne wnętrze!

MK.Meble

Stadniki 29
32-422 Stadniki

biuro@mk-meble.com.pl
+48 607-994-111
+48 607-994-155